אודותינו

'נוער למען זכויות האדם'

‘נוער למען זכויות האדם’ הוא ארגון בינלאומי שלא למטרות רווח המוקדש למימוש ההכרזה עולמית לזכויות האדם ברמה המקומית, האזורית, הארצית והבינלאומית. החברים בארגון כוללים אינדיבידואלים וכן מחנכים וקבוצות מכל העולם שמקדמים באופן פעיל את הידע וההגנה על זכויות האדם על-ידי המין האנושי ולמענו. מטרת הארגון היא לספק משאבים חינוכיים ופעילויות בנושא זכויות האדם, כדי ליידע, לסייע ולתאם בין אנשים, מחנכים, ארגונים וגופי ממשל, למען ההפצה והאימוץ של ‘ההכרזה עולמית לזכויות האדם’ בכל רבדי החברה.

‘נוער למען זכויות האדם’ נוסד ביום השנה ה-60 להכרזה לנוכח ההפרות המתמשכות ברחבי העולם אשר פוגעות ברוח, בכוונה ובסעיפים של מגילת הזכויות המקיפה הזאת. זוהי מגילת הזכויות הראשונה שאי פעם אושרה על-ידי קהילת המדינות. סקרים מראים כי לרוב האנשים ישנה הבנה מועטה בלבד בנושא זכויות האדם. ההכרזה כוללת 30 זכויות, שביחד מהוות את הבסיס לתרבות בה אנשים יכולים ליהנות מהחופש לו הם זכאים, ובה מדינות יכולות לחיות זו לצד זו בשלום.

הסניף בישראל מנוהל על ידי אורנה בלום ודוד קריצון, אשר החלו את פעילותם ב-2013 בדרום תל אביב. לאחר שהעניקו עזרה לאנשים רבים הבינו ששינוי יגיע רק על ידי חינוך ונטיעת זרע החמלה בבני הנוער שבעתיד יהפכו למנהיגי העתיד. התוכנית היא ללא מטרות רווח שארגון הסיינטולוגיה וסיינטולוגים ברחבי העולם ממנים אותה בגאווה.

 

1. כולנו נולדנו חופשיים ושווים

2. אל תפלה

3. הזכות לחיים

4. לא לעבדות

5. לא לעינויים

6. יש לך זכויות בכל מקום אליו תלך

7. כולנו שווים בפני החוק

8. זכויות האדם שלך מוגנות על פי חוק

9. אין לעצור אדם שלא בצדק

10. הזכות למשפט

11. אנו תמיד חפים מפשע כל עוד לא הוכחה אשמתנו

12.הזכות לפרטיות

13. חופש התנועה

14. הזכות למקלט

15. הזכות ללאום

16. נישואין ומשפחה

17. הזכות לרכוש

18. חופש המחשבה

19. חופש הביטוי

20. החופש להתכנסות ציבורית

21. הזכות לדמוקרטיה

22. ביטוח לאומי

23. זכויות העובדים

24. הזכות לשחק

25. מזון ומחסה לכולם

26. הזכות לחינוך

27. זכויות יוצרים

28. עולם הוגן וחופשי

29. אחריות

30. אף אחד לא יכול לשלול את זכויות האדם שלך

סגירת תפריט

הזמן הרצאה ללא עלות!

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]